Easy@Home 5 Panel Drug Test Kit - 3 Pack Urine Drug Tests, Testing Marijuana (THC), AMP, BZO, COC, OPI 2000, at Home All Drugs Screening Test Kit, #EDOAP-754
| Country | USA |
| Brand | Flagship Carpets |
| Manufacturer | Flagship Products |
| Binding | Home |
| ItemPartNumber | FE302-44A |
| Model | FE302-44A |
| Warranty | Limited life wear warranty - guaranteed not to loose more than 10% of face fiber by abrasion over the useful life of the carpet. |
| Color | Primary |
| ReleaseDate | 2018-06-04 |
| Size | 7'6" x 12' (Rectangular) |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 034145130452 |
| EANs | 0034145130452 |