HBEDU Dog Collar Flowers Charms Accessories for Cat Puppy Pet Collars Rose Flower Grooming Decoration Pack of 8
| Country | USA |
| Brand | TUFFSAFE |
| Manufacturer | TUFFSAFE |
| ItemPartNumber | YM004A |
| Model | YM004A |
| Color | Yellow |
| Size | 17" x 17" x 22" Yellow |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |