Tupperware Classic Mix-N-Store Pitcher Set in Mint Green and Candy Pink, Dishwasher Safe and BPA Free (2 Bowls, 2 Lids)
| Country | USA |
| Brand | FLITZ |
| Manufacturer | Flitz |
| Binding | Automotive |
| ItemPartNumber | CA 03518-6A |
| Model | CA 03518-6A |
| Warranty | 30 Day Guarantee |
| Color | Blue |
| ReleaseDate | 2012-12-29 |
| Size | 2 lb |
| UnitCount | 6 |