KOORUI 24-Inch Curved Computer Monitor- Full HD 1080P 60Hz Gaming Monitor 1800R LCD Monitor HDMI VGA, Tilt Adjustment, Eye Care, Black 24N5C
| Country | USA |
| Brand | Fluance |
| Manufacturer | Fluance |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | FI70W |
| Model | FI70W |
| Warranty | 2 Year Manufacturer's Labor + Parts Warranty |
| Color | Lucky Bamboo (Fi70W) |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 061783264072 |
| EANs | 0061783264072 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |