Fluke FLK2AC/90-1000V Pocket-Sized Voltage Detector, 90 to 1000 V AC
Product ID: B00PR02OHU Condition: New
Sold Out
Product Description
  • Product Type: Voltage detectors
  • Max Voltage: 90 to 1000 VAC
  • Dimensions: 5.75 in L x 0.75 in DIA