Captain O-Ring - Culligan Compatible OR-233 Replacement Water Filter Housing ORings (3 Pack)
| Country | USA |
| Brand | Flyshop |
| Manufacturer | Flyshop |
| ItemPartNumber | 76.3 *71 *2.65mm -O Ring |
| Model | 76.3 *71 *2.65mm -O Ring |
| Color | Black |
| Size | 76.3 x 71 x 2.65mm |
| UnitCount | 10 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |