Tribesigns 63-Inch Large Home Bar Unit, 2-Tier Mini Bar Table, Height Pub Table with Footrest, Modern Coffee Bar Cabinet for Home Kitchen, Bistro, Dining Room, Living Room
| Country | USA |
| Brand | Foinly |
| Manufacturer | Foinly |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | loose leaf tea infuser |
| Model | Teacup-15oz |
| Color | Green 15oz tea infuser |
| Size | 15 oz |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |