LEGO Marvel Iron Man Mark 3 Collectors’ Edition Building Set - Poseable Super Hero Construction Kit W/Mark 3 Minifigure for Adults, Ages 18+ - Collectible Gift Idea for Birthdays - 76344
| Country | USA |
| Brand | Folora |
| Manufacturer | Folora |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | FLR-WREATH190417A |
| Model | FLR-WREATH190417A |
| Color | 190417A |
| Size | 1 Count (Pack of 1) |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |