adidas Women's All SZN French Terry Shorts, Wonder Blue, Large
| Country | USA |
| Brand | Forvencer |
| Manufacturer | Forvencer |
| Binding | Spiral-bound |
| ItemPartNumber | FCA0534-0901A |
| Model | FCA0534-0901A |
| Color | Navy Blue |
| Size | 6.3" x 8.4" |
| UnitCount | 1 |
| Format | Organizer |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |