Selfie's Singles, Hazelnut Coconut and Caramel, Single Cup Coffee, 24 Count, for Keurig K-Cup Brewers, Sweet and Rich Medium Roast Flavored Coffee, Single-Serve Coffee Pods
| Country | USA |
| Brand | Stickers & Tees |
| Manufacturer | Stickers and Tees |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | n1107A |
| Model | n1107A |
| Color | Colorful |
| Size | Small - 3" x 2" |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |