Sitz Bath for Toilet Seat, Foldable Sitz Bath for Hemorrhoids and Anal Fistula, Sitz Bath Postpartum, Hemorrhoid Treatment, Sitz Bath Tub (Green)
| Country | USA |
| Brand | Generic |
| Manufacturer | ZAOFUDIANZISHANGWU |
| ItemPartNumber | EEWWSBAA-110V |
| Model | EEWWSBAA-110V |
| Color | One Color |
| Size | 110V |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |