Te Amo Locks & Braid Foam Control – Long-Lasting Braid Foam for braiding | No Frizz or Fraying | Moisturizes & Seals Braids, Locs, Twists & Cornrows (6.8 oz)
| Country | USA |
| Brand | Generic |
| Manufacturer | ZAOFUDIANZISHANGWU |
| ItemPartNumber | EEWWSBAA-200V |
| Model | EEWWSBAA-200V |
| Color | One Color |
| Size | 200V |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |