Dog Years: An Epic Literary Tale of Two Friends from 1920s Germany to Its Aftermath
| Country | USA |
| Brand | Funsicle |
| Manufacturer | Funsicle |
| ItemPartNumber | P1A01030A |
| Model | P1A01030A |
| Color | SkimmerPlus Pump |
| Size | 10ft x 30in |
| UPCs | 193802325942 |
| EANs | 0193802325942 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |