BIO KRAUTER® Liver Cleanse Detox & Repair* - Vegan Liquid Liver Support with Milk Thistle, Chanca Piedra, Turmeric, Dandelion Root & Artichoke 700 mg - 4 Fl.Oz 56-Day of Supply - Alcohol & Sugar Free
| Country | USA |
| Brand | Furrion |
| Manufacturer | Furrion |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | FV1C55W |
| Model | FV1C55W |
| Warranty | 1 Year Manufacturer |
| Size | 55" |
| UnitCount | 1 |
| EANs | 4897093216731 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |