Naturally Fresh Deodorant Crystal Roll On 3 Ounces
| Country | USA |
| Binding | Jewelry |
| Brand | Diamond Manufacturers USA |
| Department | womens |
| Label | Diamond Manufacturers USA |
| Manufacturer | Diamond Manufacturers USA |
| Model | R#218K S#7.5 CJ SOL PLT 246 |
| MPN | R#218K S#7.5 CJ SOL PLT 246 |
| PartNumber | R#218K S#7.5 CJ SOL PLT 246 |
| Publisher | Diamond Manufacturers USA |
| Studio | Diamond Manufacturers USA |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |