DT1130 Digital Electromagnetic Radiation Detector EMF Gauss Meter with LCD Display Portable Handheld Measuring Instrument for Household Appliances Wires Industrial Equipment 50Hz to 2000MHz Range
| Country | USA |
| Brand | Gigastone |
| Manufacturer | GIGASTONE |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | GS-UD-3400-256GB |
| Model | GS-UD-3400-256GB |
| Warranty | 5 Years Warranty |
| Color | 256GB USB 3.2 1PK |
| Size | 256GB |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 804272755466 |
| EANs | 0804272755466 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |