Bor Sint Fashion Buckle Ballet Flats Women's Delicate Metal Buckle with Rivet Holes Mary Jane Comfort Flats,red7
| Country | USA |
| Brand | GIHSWE |
| Binding | Luggage |
| PartNumber | 20230410A |
| Model | 20230410A |
| Color | Butterfly-1-3pc |
| Height | 16.5 |
| Length | 5.4 |
| Weight | 1.43080008038 |
| Width | 12 |
| Size | 12" L x 5.4" W x 16.5" H |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |