Abandoned Hotels and Resorts of the Northeast (America Through Time)
| Country | USA |
| Brand | GOOHOCHY |
| Manufacturer | GOOHOCHY |
| Binding | Apparel |
| ItemPartNumber | LXH7DL58R2O7L12ORC30Z08W |
| Model | LXH7DL58R2O7L12ORC30Z08W |
| Color | White |
| Size | 14*21cm |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |