8 Core+4G+64G Android Car Stereo Radio for Honda Civic 2006-2011 with Wireless Carplay Android Auto, 10.1" IPS Touchscreen, Bluetooth 5.0, FM/AM, DSP, GPS, WiFi, SWC, Backup Camera
| Country | USA |
| Brand | GRAXILON |
| Manufacturer | GRAXILON |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | LJ$CJ59-MT-240806$White_153x204cm |
| Model | LJ$CJ59-MT-240806$White_153x204cm |
| Color | White |
| Size | 60"x80" |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |