VIVOSUN S448 4x4 Grow Tent, 48"x48"x80" High Reflective Mylar Grow Tents with Observation Window and Floor Tray for Hydroponics Indoor Plant Tents for VS4000/VSF4300
| Country | USA |
| Brand | G.SKILL |
| Manufacturer | G.Skill |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | F5-5200J4040A16GX2-RS5K |
| Model | F5-5200J4040A16GX2-RS5K |
| Warranty | Limited Lifetime Manufacturer |
| Color | Black/White |
| ReleaseDate | 2022-01-01 |
| Size | 32GB |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 848354040859 |
| EANs | 0848354040859 |