Cooking With Semen 50 Delicious Recipes: Inappropriate, outrageously funny joke notebook disguised as a real 6”x9” paperback - fool your friends with this awesome gift!
| Country | USA |
| Brand | G.SKILL |
| Manufacturer | G.Skill |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | F5-6000J3636F16GX2-RS5K |
| Model | F5-6000J3636F16GX2-RS5K |
| Warranty | Limited Lifetime Manufacturer |
| Color | Matte Black |
| Size | 32GB (2x16GB) |
| UnitCount | 2 |
| EANs | 4713294231482 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |