Josie Maran Argan Reserve Healthy Skin Concentrate - Help Your Skin Come Back into Balance (15 ml/0.5 fl oz)
| Country | USA |
| Brand | G.SKILL |
| Manufacturer | G.Skill |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | F5-6400J3239G16GX2-RS5K |
| Model | F5-6400J3239G16GX2-RS5K |
| Warranty | Limited Lifetime Manufacturer |
| Color | Matte Black |
| ReleaseDate | 2022-01-01 |
| Size | 32GB (2x16GB) |
| UnitCount | 1 |
| EANs | 4713294232359 |