KANGSHILU Mvst Luggage Premium All Aluminum Magnesium Carry On 20'' Lightweight Metal,Suitcase with Spinner Wheels Built-in Toiletry Set, Luggage Protector(silvery) (Silver, 20inch)
| Country | USA |
| Brand | G.SKILL |
| Manufacturer | G.Skill |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | F5-5600J4040D48GX2-RS5K |
| Model | F5-5600J4040D48GX2-RS5K |
| Warranty | Limited Lifetime Manufacturer |
| Color | Matte Black |
| Size | 96GB (2x48GB) |
| UnitCount | 2 |
| EANs | 4713294233653 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |