Sierra Offroad Soft Top for 2010 to 2018 Jeep Wrangler JK - Black, Twill Vinyl - 4 Door Jeep Soft Top with Rear Plastic Tinted Windows - Factory Precision Fit Replacement - No Upper Door Skins
| Country | USA |
| Brand | G.SKILL |
| Manufacturer | G.Skill |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | TZ5NR 6000 C26 1.45V 96GB |
| Model | TZ5NR 6000 C26 1.45V 96GB |
| Warranty | Limited Lifetime Manufacturer |
| Color | Black |
| Size | 96GB |
| UnitCount | 2 |
| UPCs | 848354049494 |
| EANs | 0848354049494 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |