Supply Giant OQCM2012 12" Long Black Steel Nipple Pipe Fitting with 2" Nominal Size Diameter
| Country | USA |
| Brand | G-STAR |
| Manufacturer | G-Star Raw |
| Binding | Apparel |
| ItemPartNumber | D16129-B766-B200-28W x 30L |
| Model | D16129-B766-B200-28W x 30L |
| Color | Worn in Umber Cobler |
| Size | 28W x 28L |
| EANs | 8719769069235 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |