Chloe Lighting CH09B038NL Accent Butterfly Table Lamp
| Country | USA |
| Brand | G-STAR |
| Manufacturer | G-Star Raw |
| Binding | Apparel |
| ItemPartNumber | D16129-B766-B200-32W x 30L |
| Model | D16129-B766-B200-32W x 30L |
| Color | Worn in Umber Cobler |
| Size | 32W x 32L |
| EANs | 8719769069372 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |