Waltz&F Crystal Apple Paperweight Craft Decoration (red)
| Country | USA |
| Brand | G-STAR |
| Manufacturer | G-Star Raw |
| Binding | Apparel |
| ItemPartNumber | D06763-C051-C283-36W x 34L |
| Model | D06763-C051-C283-36W x 34L |
| Color | Faded Clear Sky |
| Size | 36W x 34L |
| EANs | 8719772037108 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |