LUPA iPhone X Wallet Case -Slim & Lightweight iPhone X Case with Card Holder - iPhone Xs Wallet Case for Women & Men - Faux Leather i Phone Xs Purse Cases, Rose Gold, Includes Wristlet
| Country | USA |
| Brand | Gardeningwill |
| Manufacturer | Gardeningwill |
| Binding | Toy |
| ItemPartNumber | 35" |
| Model | 35" |
| Color | Black/Red |
| Size | 35" |
| UPCs | 701158780348 |
| EANs | 0701158780348 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |