Royal Massage Professional Breast Relief Positioning Cushion | T-Wedge Massage Table Pad for Women & Prenatal Support | Upper Torso, Shoulder & Abdomen Comfort (Cream)
| Country | USA |
| Brand | Garpsen |
| Manufacturer | Garpsen |
| ItemPartNumber | BL-G40A |
| Model | BL-G40A |
| Warranty | 1 year. |
| Color | Silver-4Panel |
| Size | 4Panels-40W UL Adapter |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |