Transformers 5 Autobot Boys Full Comforter, Sheets & BONUS SHAM (6 Piece Bed In A Bag) + HOMEMADE WAX MELTS
| Country | USA |
| Brand | Generic |
| Manufacturer | generic |
| ItemPartNumber | JIRYR5VE3TPVIB0W |
| Model | JIRYR5VE3TPVIB0W |
| Color | 100g |
| Size | as shown in figure |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |