Dual QC3.0 USB Car Charger, Opluz Quickly Charge 4.8A USB Car Socket x2&Waterproof Power Outlet with LED Voltmeter for 12V/24V Car, Boat, Marine, RV, Motorcycle Mobile Build-in 10A Fuse DIY Car Kit
| Country | USA |
| Brand | Generic |
| Manufacturer | PHP Final Fond 500g - Long Distance Energy PIGEON HEALTH & PERFORMANCE |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | PHP Final Fond 500g |
| Model | PHP Final Fond 500g |
| Warranty | 1 |
| Color | PHP Final Fond 500g - Long Distance |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |