Kenda Tomac Small Block 8 DTC Tire, 20 x 1-3/8 Wire Black Side Wall
| Country | USA |
| Brand | Gigaset |
| Manufacturer | Gigaset |
| Binding | Office Product |
| ItemPartNumber | GIGASET-E630A |
| Model | GIGASET-E630A |
| Warranty | 1 year |
| Color | Charcoal |
| Size | E630A phone - pack of 1 |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 845306002200 |
| EANs | 0845306002200 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |