McCafe Premium Roast Decaf, Keurig Single Serve K-Cup Pods, Medium Roast Coffee Pods, 84 Count
| Country | USA |
| Brand | Glixal |
| Manufacturer | Glixal |
| Binding | Automotive |
| ItemPartNumber | ATGT-009A |
| Model | ATGT-009A |
| Size | 64mm Valve Length |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |