Gloria Vanderbilt Women's Amanda Classic Jean
| Country | USA |
| Binding | Apparel |
| Brand | Gloria Vanderbilt |
| ClothingSize | 24W |
| Color | Vintage White |
| Department | womens |
| EAN | 0008865080694 |
| Label | Gloria Vanderbilt |
| Manufacturer | Gloria Vanderbilt |
| Model | 30051869-PM6 |
| MPN | 30051869-PM6-101-24W |
| PartNumber | 30051869-PM6-101-24W |
| Publisher | Gloria Vanderbilt |
| Size | 24 |
| Studio | Gloria Vanderbilt |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |