TORCHSTAR 8-Pack 5CCT 4 Inch Slim LED Recessed Lighting with J Box, Aluminum, Anti-Glare Baffle Trim, 7W 580LM, CRI90 Dimmable Ceiling Downlight, Air Tight & IC Rated, 27003000350040005000K, ETL&ES
| Country | USA |
| Brand | Glory Qin |
| Manufacturer | Glory Qin |
| Binding | Office Product |
| ItemPartNumber | 1.0 1.5mm |
| Model | 1.0 1.5mm |
| Color | 20 Inch Black |
| Size | 1.0mm |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 795042686175 |
| EANs | 0795042686175 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |