HailiCare Inflatable Cervical Neck Traction Device, Effective and Instant Relief for Chronic Neck and Shoulder Pain, Cervical Collar Adjustable (Blue)
| Country | USA |
| Brand | GouZaak |
| Manufacturer | GouZaak |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | GouZaak 3 pack 20oz (MULTICOLOR) |
| Model | GouZaak 3 pack 20oz (MULTICOLOR) |
| Color | MULTICOLOR(3pcs, 20oz) |
| Size | 20 oz |
| UnitCount | 3 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |