Rubie's Costume Hotel Transylvania 2 Dracula Child Costume, Large
| Country | USA |
| Brand | Govee |
| Manufacturer | Govee |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | H605A |
| Model | H605A |
| Warranty | 1 year. |
| Color | Multicolor |
| Size | 22cm (W) x 20cm (L) x 22cm (H) |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 810088348501 |
| EANs | 0810088348501 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |