Overtone Color Depositing Conditioner - 8 oz Semi Permanent Hair Color with Shea Butter & Coconut Oil - Vegan, Cruelty-Free - Extreme Magenta
| Country | USA |
| Brand | HEIHAK |
| Manufacturer | HEIHAK |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| PartNumber | 30ml 1oz Clear Spray Bottles |
| Model | 30ml 1oz Clear Spray Bottles |
| Color | Clear |
| Height | 1.1 |
| Length | 4 |
| Weight | 1.15081300764 |
| Width | 4 |
| Size | 30ml |
| NumberOfItems | 50 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |