FEG All Natural Hair Growth Spray, 2 fl oz - For Men and Women with Hair Loss, Safe for All Types, Use Twice Daily to Help Regrowth
| Country | USA |
| Brand | Hella |
| Manufacturer | HELLA |
| Binding | Automotive |
| ItemPartNumber | H4 35/35W |
| Model | H4 35/35W |
| Warranty | 30 Days |
| Color | Multi |
| Size | Standard - 35/35W |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 760687143604 |
| EANs | 0760687143604 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |