Yiju Portable Gas Lantern, Camping Light with Windproof Design, Ideal for Outdoor Activities, Black
| Country | USA |
| Brand | HILASON |
| Binding | Apparel |
| ItemPartNumber | ZIRN101A |
| Model | ZIRN101A |
| Warranty | 30 Day Warranty Against Manufacturer Defects |
| Color | Dark Brown 1 |
| Size | 5/8in X 7ft |
| UPCs | 705230696725 |
| EANs | 0705230696725 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |