SUNER POWER 12V Solar Panel Kit 50W, High Efficiency 50 Watt Solar Panel + Waterproof 10A Charge Controller, Solar Battery Trickle Charger Maintainer for Boat Car RV Motorcycle Marine Automotive
| Country | USA |
| Brand | HILASON |
| Binding | Apparel |
| ItemPartNumber | ZIRN102A |
| Model | ZIRN102A |
| Warranty | 30 Day Warranty Against Manufacturer Defects |
| Color | Dark Brown 2 |
| Size | 5/8in X 7ft |
| UPCs | 705230696756 |
| EANs | 0705230696756 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |