The Habit System Planner by Code&Quill - 3 Month Planner - Line Up Your Goals, Reduce Your Stress & Anxiety, Boost Productivity, and Balance Your Life (Gray)
| Country | USA |
| Brand | HOMWMPA |
| Manufacturer | HOMWMPA |
| ItemPartNumber | Window screen spline .173 in x 118 ft |
| Model | Screen spline .173 in x 118 ft |
| Color | Black |
| ReleaseDate | 2025-02-09 |
| Size | .173 in x 118 ft |