Dyconn DoorBell Angle Adjustment Adapter/Bracket for The Ring Video Doorbell (Doorbell Not Included) (for Ring Doorbell Pro)
| Country | USA |
| Binding | Personal Computers |
| Brand | HP |
| EAN | 0012304218630 |
| Feature | J9845A |
| Label | HP Procurve |
| Manufacturer | HP Procurve |
| Model | J9845A |
| MPN | J9845A |
| PartNumber | J9845A |
| Publisher | HP Procurve |
| Studio | HP Procurve |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |