Feldherr HSFZ050BO Foam Tray Compatible with Star Wars X-Wing Shadow Caster, Ships and Accessories
Product Description
The 50 mm thickness for this foam tray is the result from 10 mm foam base and foam tray with 40 mm effective height.
Dimension of the Feldherr half-size (HS) foam tray: 275 mm x 172 mm x 50 mm height