HTTMT TRHB114E-25-CD(114A+312-C) Chrome 25mm 1 inch Spike Handlebar Grips Throttle Boss Compatible with Harley Softail Dyna Sportster Electra Glide/Kawasaki Ninja Hayabusa GSXR700 GSXR1000