Avantree HT4186 Wireless Headphones Earbuds for TV Watching, Neckband Earphones Set w/Bluetooth Transmitter for Optical Digital Audio, RCA, 3.5mm Aux Ported TVs, Plug & Play, No Audio Delay
| Country | USA |
| Brand | DGHUNST |
| Manufacturer | HUNST |
| Binding | Office Product |
| ItemPartNumber | 70x70mm FL 100mm |
| Model | 70x70mm FL 100mm |
| Warranty | 1 year warranty |
| Color | 110x110mm FL 160mm |
| UnitCount | 5 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |