OHCO Aller Snap - Chinese Herbal Supplement with 25 Herbs for Seasonal Allergy Symptoms, Irritation - Non-Drowsy, Non-Stimulating, Fast-Acting Natural Allergy Medication - 60 Capsules
| Country | USA |
| Brand | HYTED |
| Manufacturer | HYTED |
| ItemPartNumber | AC120V |
| Model | AC120V |
| Warranty | Backed by a 2-year warranty provided by the seller, HYTED. |
| Color | White |
| Size | 1600W |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |