Gas Tank Fuel Neck Grommet Fit for Ford F-100 F-250 F-350 1957-1969 Pickup Truck, C7TZ-9080-A Fuel Gas Tank Filler Neck Tube Rubber Grommet Seal rubber
| Country | USA |
| Brand | H HALLMARK INDUSTRIES INC |
| Manufacturer | Hallmark Industries |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | MD0507A |
| Model | MD0507A |
| ReleaseDate | 2018-04-12 |
| Size | TEFC, 90V, 3/4HP |
| UnitCount | 1 |