Lacoste Men's Paris Monogram Sweatpants, Rocket/Sinople, XX-Large
| Country | USA |
| Brand | Happizza |
| Manufacturer | Happizza |
| ItemPartNumber | Square Metal Button Maker 50mm |
| Model | Square Metal Button Maker 50mm |
| Warranty | If the product has quality problems, free replacement or refund. |
| Color | Yellow/Silvery |
| Size | 50mm square |
| UnitCount | 100 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |