Tefola Baby Mosquito Net, Folding Crib Netting Baby Bedding Portable Comfortable Environment Foldable Storage for Children Summer Supplies
| Country | USA |
| Brand | Harmony Audio |
| Manufacturer | Harmony Audio |
| ItemPartNumber | HCUT4422W |
| Model | HCUT4422W |
| Color | Black |
| Size | 44" x 22" with Wheels |
| UPCs | 603167651230 |
| EANs | 0603167651230 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |